دسته بندی

بهترین مترجم زبان چینی در زنجان

امروزه چین یکی از بزرگترین قدرتهای اقتصادی دنیا محسوب می شود و بسیاری از کشورها علاقه مند به برقراری روابط تجاری با این کشور هستند. فعالیت تجاری بین شرکتهای چینی و ایرانی نیز، به خصوص پس از بسته شدن قرارداد 25 سالۀ ایران و چین بیشتر شده است، همین امر موجب شد بسیاری به دنبال یادگیری زبان چینی باشند تا فرصتهای شغلی مختلفی را به دست آورده و بتوانند به سادگی با شرکتهای چینی ارتباط برقرار کنند، دوره های یادگیری زبان چینی تجاری نیز به صورت تخصصی برگزار می شود که در آنها به دانشجویان اصطلاحات تجاری یاد داده خواهد شد. با وجود مزایای یادگیری زبان چینی، یادگیری این زبان زمانبر است و با توجه به تفاوت ساختار زبان چینی با زبان فارسی دشواریهایی نیز دارد، به همین دلیل ممکن است به دنبال استخدام مترجم زبان چینی برای شرکت تجاری خود باشید تا در برقراری ارتباط با چینی زبانان، از او کمک بگیرید.

  • دو شنبه 2 بهمن 1402

آموزش زبان چینی، معرفی بهترین روش یادگیری زبان چینی

بسیاری فکر می کنند یادگیری زبان چینی آنقدر سخت است که اصلا نمی توانند به یاد گرفتن آن فکر کنند، درست است که یادگیری این زبان به دلیل تفاوتهای ساختاری که با زبان چینی دارد، ممکن است در ابتدا کمی دشوار به نظر برسد، اما از جهتی یادگیری این زبان از بسیاری از زبانها ساده تر است؛ زیرا دستور زبان ساده ای دارد و نیاز نیست نگران صرف افعال یا یادگیری مفرد و جمع اسامی باشید.

  • پنج شنبه 21 دی 1402

بهترین آموزشگاه زبان چینی در زنجان را بشناسید

زبان چینی یکی از پر کاربرد ترین زبانهای زندۀ دنیاست؛ امروزه چینی زبانان، 16 درصد مردم جهان را  تشکیل می دهند، این درصد نشان دهندۀ این است که با یادگیری زبان چینی می توانید به پیشرفتهای بزرگی دست پیدا کنید.

اگر شما هم در زنجان زندگی می کنید و به دنبال بهترین آموزشگاه زبان چینی در زنجان می گردید، با ما همراه باشید.

  • دو شنبه 20 آذر 1402

زبان چینی پر گویش ترین زبان دنیا!

️زبان چینی مهم ترین زیرمجموعه دسته زبانهای چینی-تبتی است که با توجه به تعداد افرادی که به این زبان واحد صحبت میکنند یکی از پرگویش ترین زبانهای  زندۀ دنیا محسوب  میشود و در جهان به جز در کشور چین، در کشورهایی مانند مالزی، سنگاپور و غیره نیز به یک زبان عمومی تبدیل شده است.

تنها افرادی که زبان چینی، زبان مادری آنها محسوب میشود بیش از 1000500000 ( یک میلیارد و پانصد هزار ) نفر هستند. زبان چینی دارای گویش و لهجه های متعددی است و در میان گویشهای متفاوت زبان چینی، گویش مردم پایتخت چین ( پکن )  به عنوان زبان رسمی چین به نام ( پو تونگ هوا ,  pǔtōnghuà ) انتخاب شده  است و آموزندگان زبان چینی امروزه، در واقع  گویش پو تونگ هوا را یاد می گیرند.

  • یک شنبه 16 مهر 1402

زبان چیست؟ آیا یادگیری زبان چینی سخت است؟

امروزه زبان دارای معانی متفاوتیست و کاربردهای معنایی مختلفی دارد؛ مانند زبان اشاره زبان بدن و... منظور ما در این مقاله زبان به معنای ابزار مشترک ارتباط یک ملت است. همچنین تعاریف گوناگونی نیز برای زبان به این معنا، در منابع مختلف ثبت شده است که برخی از این تعاریف را در اینجا می آوریم:

  • زبان ابزار ارتباط غیر مستقیم میان دستگاه عصبی هر دو طرف یک رابطه و همچنین ابزار انتقال اندیشه از گوینده به شنونده است.
    • زبان یکی از ابزارهای ارتباط بشر است که مردم هر جامعه به این زبان سخن می گویند، این سخنان به واحدهای صوتی و معنایی به نام تک واژ تجزیه می شوند، تک واژها نیز خود به واحدهای کوچکتری به نام واج تقسیم می شوند که تعدادشان در هر زبان مشخص و ارتباط این واجها با یک دیگر در زبانهای مختلف متفاوت است.
  • یک شنبه 16 مهر 1402